Сайт любителей музыки

Музика

e815c1bc720a9dce828a955bd7d525f9-fbpostМузика – художня форма, в якій основним середовищем є звук. Грецькі філософи і середньовічні теоретики визначили музику як тони, що розташовуються горизонтально як мелодії, і вертикально як гармонії.

Теорія музики, в межах цього, вивчена з припущенням, що музика приємна на слух. Однак, в 20-му столітті, композитори кинули виклик поняттю, що музика повинна бути приємною, створюючи музику, яка мала більш різкі, неприємні тембри. Існування деяких сучасних жанрів, таких як deathmetal і grindcore, свідчить, що навіть самі різкі звуки можна вважати музикою, якщо є слухач. Створення, робота, значення, і навіть визначення музики змінюються відповідно до культурі і соціальному контексту. Музика може бути розділена на жанри і піджанри, хоча розділові лінії між жанрами музики є тонкими, іноді змінюються від індивідуальної інтерпретації, та іноді досить спірні.

Дослідження палеолітичних ділянок привів до знахідки кісток, в яких є бічні отвори: вони зазвичай ідентифікуються як ранні флейти. Перші письмові свідчення музичного вираження були знайдені в Індії.

У 20-му столітті почалася велика популяризація музики, поява радіо, а потім і телевізора призвело до того, що ЗМІ і технології були розвинені, щоб записати і відтворити музику. Популярна музика або, як її називають інакше, поп-музика (або попса до речі, це не зовсім вірне і точне назва жанру) стала завойовувати простір, в свою чергу, підрозділяючись на жанри і поджанри.Подробнее тут: sevenskiesmusic.com. Джаз розвинувся і став істотним жанром музики протягом 20-го сторіччя, і протягом другої половини його, те ж саме відбулося з рок-музикою і репом.

Російська поп-музика (російська попса) представлена ​​багатьма відмінними виконавцями, але вітчизняні співаки з’явилися дещо пізніше, коли світ вже насолоджувався хітами Е. Преслі, Ф. Сінатри і т.д. Зірки світового масштабу не забуті і до сих пір багато їх пісень і текстів переспівуються і отримують нове життя. Вони гідні того, щоб їх знали по іменах, їх внесок в скарбницю світового музичного фонду величезний, їх творчість була викликом сформованим форматам. На сайті Ви прочитаєте про найбільш яскравих представників свого жанру, які можуть показати Вам його формування і розвиток. Саме вони основоположники і ініціатори відповідного музичного стилю або напряму.