Сайт любителей музыки

Мармур

мраморМармур наділений безліччю позитивних якостей і є унікальним оздоблювальним матеріалом, використовуваним у внутрішніх приміщеннях. Мармур по праву вважається особливо шикарним матеріалом, завдяки вікової історії. Перша згадка про нього як про оздоблювальні матеріали зафіксовано ще за часів античності.

Тільки мармур наділений невеликою поверхневою напівпрозорістю, порівнянною з прозорістю людської шкіри. Саме завдяки цій властивості мармур створює неповторний візуальний обсяг і глибину. А структура природного каменю виявляється поліруванням на сучасному обладнанні, що надає шику та блиску зовнішньому вигляду.

На сьогоднішній день мармур використовується і для облицювання стін, сходів, підлог, і для виготовлення окремих елементів, таких як підвіконня, стільниці, каміни, перила, ковані перила, металеві перила від виробника. Вибираючи мармур потрібно звернути увагу на: товщину мармурового пласта, що вкрай важливо при облицюванні стін і підлоги, при виготовленні підвіконь та стільниць, та щільність каменю.

При високій постійній вологості натуральний мармур може деформуватися, тому важливо вибирати матеріал на підставі того, де і яким чином він буде використовуватися, зернистість і пористість матеріалу. В саду для скульптур або для ванної кімнати пухкий крупнозернистий камінь не підійде.

У робочому кабінеті даний матеріал не стане доречний, зокрема при його використанні у вигляді мармурових стільниць на кухні буде потрібно ретельний догляд, так як вчасно не прибрані пролиті рідини залишаться непривабливими плямами на поверхні.

Також не рекомендується використовувати мармур для фасадів, де погодні умови нестійкі, і відзначені регулярні перепади температур, особливо з урахуванням почастішали морозних зим. Тут краще підійде граніт; колір і візерунок. Різноманітність рішень в оформленні зовнішнього вигляду мармуру вражає найрізноманітнішими колірними відтінками.

Можуть бути і вкраплення, прожилки, «зернятка», «сіточки» і навіть обриси стародавніх молюсків, що надають окремим мармуровим пластам унікальності та оригінальності. Тому таке різноманіття варіантів можна вдало застосувати для оригінальних інтер’єрних архітектурних рішень.