Сайт любителей музыки

Особливості та види різьбових шпильок

В даний час жоден будівельний об’єкт не обходиться без застосування різьбових шпильок. Даний тип кріплення має велику кількість позитивних особливостей, він складається з металевого стержня, шайби і гайки. На ринку продають вироби різноманітних розмірів. Придбати різьбову шпильку http://www.pkr04.ru/shpilki.html можна в багатьох великих населених пунктах.

Чим привабливе кріплення?

Насамперед потрібно відзначити, що даний фіксатор забезпечує з’єднанню високу ступінь надійності. На шпики наносяться спеціальні покриття, що перешкоджають корозії. Найбільш поширений метод обробки – це оцинкування.

Варто розглянути основні різновиди кріплень:

  • Виріб у вигляді штанги. Даний варіант має різьблення по всій довжині. Він використовується для фіксації повітроводів, а також вентиляційних систем.
  • Шпилька для гладкого отвору. Головна відмінна риса – конструкція складається з двох рівних за довжиною частин з різьбленням.
  • Кріплення з угвинчуваним кінцем. Він може різну довжину стрижня, яка доходить до 48 міліметрів. На ньому розташовується як дрібна, так і крупна різьблення.
    Слід зазначити, що шпильки можуть відрізнятися і за характеристиками. Яка фіксує частина може розташовуватися як по всій довжині стрижня, таки розміщуватися на одному з кінців. Довжина деяких виробів сягає 2 м, а діаметр – від 2 до 56 мм. Різьбові шпильки застосовуються не тільки в будівництві, але і в промисловій сфері. Купувати якісні кріплення потрібно в тих спеціалізованих магазинах, які мають велику кількість позитивних відгуків від звернувшихся раніше клієнтів.