Сайт любителей музыки

Коли потрібно звертатися до нарколога?

Наркологія являє собою особливий розділ медичної науки, фахівці якої займаються дослідженнями проявів токсикоманії, наркоманії та алкоголізму. Також вони формулюють пропозиції щодо способів боротьби з даними недугами і їх запобіганням. Сучасна наркологічна клініка http://narkologicheskayaklinika.net/ здатна надати повний спектр послуг в даній галузі.

Чим можуть допомогти фахівці?

Наркологи – це лікарі, які працюють в державних і приватних клініках. Багато з них надають послуги з виїздом на будинок до пацієнта, адже іноді останні не в змозі самостійно відправитися в лікарню.

Нарколог може не тільки вивести людину із запою, допомогти подолати залежність. Лікар також вирішує питання, пов’язані з постановкою або зняттям з диспансерного обліку, проводить експертизи по медичному огляду.

Також нарколог може допомогти позбутися від таких захворювань, як:

  • псевдопараліч спиртного генезу. Дана недуга найчастіше проявляється у вигляді ураження внутрішніх органів, що провокують розлад мови, порушення координації рухів, часткову або повну втрату зору.
  • Гострий алкогольний параноїд. Захворювання характеризується наявністю настирливих думок, ілюзій і інших психологічних відхилень.
  • Алкогольний абсурд.
  • Галюцинації.
  • Полиневритичний психоз. Ця недуга є однією з різновидів алкогольної енцефалопатії.
    Це не повний список захворювань і відхилень, з якими може допомогти впоратися кваліфікований нарколог. Головне правило, якого слід дотримуватися при зверненні до фахівця, – бажання пройти лікування повинно виникнути у самого хворого, а не оточуючих його людей.