Сайт любителей музыки

Що таке букмекерська контора?

Ставка в букмекерській конторі – як це працює

Варто відзначити, що ставки у легальних операторів ставок на спорт можна робити двома способами: до матчу і LIVE. Перший варіант заснований на подіях, які ще не почалися, а другий дозволяє прогнозувати в реальному часі (наприклад, коли матч вже почався). Букмекерська контора приймає ставки через Інтернет, а також в стаціонарних точках, відображаючи коефіцієнти, розраховані для даної події. Ставка може бути низькою, наприклад 1,20, або високою, наприклад 3,00, 5,00 або навіть 1000,00. Якщо в інтернеті ви не можете найти сайт для ставок можливо вам получиться найти дзеркала букмекерських контор.

Що можна зробити в букмекерських конторах?

Тільки що ми згадували, що прийомом ставок займаються букмекери. Так що давайте трохи розширимо цю тему і подивимося, що букмекерські контори можуть запропонувати гравцям. Виявляється, хоча більшість з нас асоціює ставки на спорт зі спортом, в даний час ставки можна робити практично на все. Таким чином, на додаток до дуже великого пропозицією спортивних заходів (в залежності від сезону і букмекера ми можемо робити ставки навіть на більш ніж 35 видів спорту, від найпопулярніших, таких як футбол, баскетбол, волейбол, теніс або хокей, до більш нішевих, таких як дартс або гельська футбол.), оператори ставок дають нам підказки на політичні події (наприклад, вибори в США в 2020 році або президентські вибори в Бразилії в 2018 році) і фінансові (наприклад, обмінний курс долара до євро в певний день).
Бонус збільшує шанс виграшу в букмекерській конторі.
Час від часу пропозиції, легально діючі в нашій країні, можна зустріти, крім букмекерських контор, які роблять ставки на розваги (в тому числі на EMMY awards) і ті, які відмінно вписуються в категорію «спеціальні ставки». Тут ми можемо виділити, наприклад, типи «Людини року щотижневого ЧАСУ» або ті, які мають відношення до Нобелівської премії миру.

Коди для букмекеров

Букмекери намагаються створювати спеціальні бонусні пропозиції для нових клієнтів. З цією метою вони видають так звані «промокодом», які використовуються при створенні облікового запису в букмекерській конторі. Код необхідно ввести в реєстраційній формі в поле «бонусний код», «реєстраційний код» або «промокод». Кожен з кодів працює однаково, різниця тільки в використовуваної термінології.