Сайт любителей музыки

Профнастил для огорож

Цей відносно новий матеріал для будівництва і ремонту швидко завоював популярність серед споживачів. Причини – універсальність застосування, легкість монтажу і привабливий зовнішній вигляд. Ціна профнастилу для забору http: //www.xn--80aacwislhajkbqo0a.xn--p1ai/profnastil-zabor < / a> та інших областей застосування найчастіше нижчі, ніж у традиційних матеріалів. Сильна конкуренція в цьому сегменті ринку забезпечує покупцям широкий вибір виробів.

Поради щодо підбору

Найдоступніший профнастил має оцинковане покриття, що запобігає корозії металу. Термін служби складає близько 5 років. Як мінімум в два рази вище цей показник у варіанту з алюміноцінковим покриттям.

Візуально такі огорожі виглядають не дуже презентабельно і рідко використовуються в якості головної складової забору. Для додання гідного зовнішнього вигляду застосовують профнастил з додатковим полімерним захистом. Це може бути як просте фарбування в будь-який колір, так і більш складне покриття, що імітують дерево, камінь або цегляну кладку. Дуже поширений поліестер з глянсовою або матовою структурою. Остання більш ефектно виглядає, але добре притягує бруд, що руйнує основу покриття. Такий матеріал краще ставити на підставу і частіше очищати. Для регіонів з несприятливими кліматичними умовами застосовують більш досконалі полімери – пурал, пластизол, полідіфторіонад.

Розмір хвилі на аркуші визначає його парусність. Найнижча висота профілю – 8 мм. Для зниження вітрового навантаження рекомендується використовувати посилену каркасну підставу. Для спорудження огорож застосовують матеріал з профілем від 8 до 20 мм.

Перед покупкою або початком робіт потрібно уважно оглянути листи – не повинно бути ніякого здуття і відшарування фарби, подряпин. Наявність цих дефектів призведе до виникнення іржі на поверхні. Більшість виробників використовують плівку для захисту готових листів від пошкоджень при транспортуванні і проведенні монтажних робіт. Після установки забору плівку необхідно відразу зняти, в іншому випадку вона намертво приклеїться до поверхні і згодом може бути видалена разом з самим декоративним покриттям.