Сайт любителей музыки

Як вибрати банкетний зал для весілля

Весілля – це один з найщасливіших і хвилюючих днів в житті людей. До нього готуються заздалегідь. Важливу роль відіграє місце проведення даного торжества. Банкетний зал для весілля пропонують багато ресторанів, кафе. Про те, на що звернути особливу увагу при виборі, піде мова в цій статті.

Типи

Ресторани можуть бути:

 • Економ класу. Вони знаходяться в недорогих кафе і столових. Такі приміщення мають невеликою площею, мають скромний інтер’єр. Столи, стільці виконані з недорогих матеріалів.
 • Еліт. Банкетні зали цій категорії пропонують шикарні ресторани і готелі. Вони можуть вмістити величезну кількість гостей, в них є сцена для музикантів, передбачений майданчик для танців. Такі приміщення мають хорошу звукоізоляцію, окремий вихід. Вартість оренди істотна.

  Прості поради

  • При виборі банкетного залу потрібно враховувати кількість запрошених людей. Гості повинні відчувати себе комфортно, не утрудняти один одного. Заздалегідь варто подбати про меню. Замовляти рекомендується нейтральні закуски і салати. Занадто гострі або солоні страви сподобаються не кожному.
  • Перш ніж укласти договір оренди, потрібно ознайомитися з місцем розташування залу. Біля кафе чи ресторану, в якому він знаходиться, має бути достатньо паркувальних місць, так як багато гостей можуть приїхати на власному транспорті.
  • З менеджером варто заздалегідь обговорити можливість декорування весільного залу, підключення своєї музичної апаратури. Уточнити рекомендується і вартість побитої посуду (під час урочистого заходу все може бути).
   Правильно підібраний банкетний зал і узгодження з менеджером всіх деталей дозволять провести весільний захід на найвищому рівні.