Сайт любителей музыки

Банкетний зал для весілля: секрети вдалого вибору

Важко уявити весілля, яке обходиться без урочистої вечері. Сучасні банкетні зали Москви http://imperatorhall.ru/ пропонують увазі клієнтів інтер’єри, святкові меню буквально на будь-який смак, колір і бюджет. Щоб не загубитися в різноманітті ідеальних на перший погляд варіантів, потенційним замовникам слід приділяти особливу увагу конкретним деталям.

Практичні рекомендації

  • Визначтеся з типом інтер’єру, який вам необхідний. Особливо, якщо мова йде про тематичние торжество. Питання з класикою вирішується досить просто: просторі приміщенні з високими стелями, великі вікна. А для весілля в східному стилі завжди можна орендувати банкетний зал в суші-барі, тим самим вирішивши частину декораторського завдання. Візуальний відбір закладів можна здійснити в інтернеті, рекламних проспектах.
  • Розрахуйте бюджет. Серед відповідних в плані екстер’єру варіантів можна починати шукати найбільш прийнятні з точки зору вартості. Приймайте до уваги такі фактори, як: грошовий еквівалент меню на одну людину, можливість надати власні продукти для нарізки і алкоголь (не з барного закладу).
  • Відправляйтеся на вечерю. Кращий спосіб оцінити рівень сервісу, розмір подаючихся порцій і відповідність інтер’єру заявленим фото – відвідати обраний ресторан або кафе як звичайні відвідувачі, не повідомляючи адміністрацію про наміри оренди.
    Вирішальними факторами на користь конкретного закладу з декількох принципово однакових стають: транспортна доступність, зовнішній вигляд будівлі, наявність місць для паркування, курильних кімнат і інших додаткових зручностей.