Сайт любителей музыки

Гостинне місто Лева

14196213Сучасний готельний бізнес дещо відрізняється від зразків десяти- або й двадцятирічної давності. І цьому не можна не радіти. Якщо раніше гостям міста пропонувались або екстра дорогі апартаменти з шовковою білизною та позолотою на канделябрах, або ж повна їхня протилежність – бюджетні номери без ремонту та з хронічним протіканням у санвузлах, то сучасні готельєри зорієнтовані, перш за все, на середню цінову ланку, на звичайну українську, або іноземну, родину, що вирішила цікаво провести вихідні. Такі зміни помітні не тільки у ціновій політиці готелів, а й у формуванні та оформленні самих номерів.

Нині неабиякою популярністю серед подорожуючих користуються так звані сімейні апартаменти. Зазвичай, це номер, який складається з двох кімнат – кімнати для батьків та ще однієї, для дітей. Додатково приміщення може бути умебльовано дитячим ліжечком, якщо сім’я, приміром, подорожує з немовлям. Окрім зручної безпечної ванної кімнати в апартаментах може бути повноцінна кухня, що дозволить родині насолоджуватись смачними домашніми стравами, а дітям – дотримуватись усталеного режиму харчування.
Ще одна новинка – номери-студіо, які вам запропонують готель Львів центр міста. Виконані за зразком модного в Європі мінімалістичного помешкання, вони є ідеальним варіантом для молодої сімейної пари. Усі перелічені вище зручності, за винятком дитячих спальних місць, у таких номерах об’єднані в одне комфортне приміщення, яке має і повноцінне двоспальне ліжко, і куточок, відведений під кухню, з холодильником, електрочайником, столиком для сніданків та вечерь. Така необхідна у буденному житті функціональність дозволить подорожуючим навіть у незнайомому місті почувати себе зручно, наче вдома.

Якщо цього літа вам вдасться завітати до міста Лева, готель «Контрабас» у самому центрі міста гостинно зустріне вас своїми затишними та комфортними номерами. Просторі сімейні апартаменти, продуманий номер-студіо, або ж великий номер з трьома спальнями для компанії друзів – кожен знайде тут помешкання собі до душі.

55013441