Сайт любителей музыки

Стильна ретродеталь

В 70-х роках XIX століття лампа розжарювання, винайдена Томасом Едісоном, стала справжнім проривом. Вона швидко завоювала популярність і утримувала свої позиції досить довгий час. Втім, нові розробки поступово витіснили прародительку сучасних освітлювальних приладів. Зараз ретролампи розжарювання http://edison-lamp.ru/ використовуються, як оригінальна деталь оформлення житлових і офісних приміщень і знову користуються великим попитом!

Дух минулого

Хочете оформити кімнату в вінтажному стилі? А може вам до душі еклектика? У будь-якому випадку слід подумати про те, щоб придбати таку унікальну деталь інтер’єру, як лампа Едісона. До речі, не варто забувати про те, що вона служить не тільки для прикраси, але і є повноцінним джерелом світла.

Форма і зміст

Розмір стилізованих під старовину сучасних ламп може бути, як класичним, так і сильно збільшеним. Особливим розмаїттям відрізняються форми – це можуть бути витягнуті колби, кулі, лампи, що розширюються догори або донизу і так далі. Фантазія дизайнерів в цьому питанні практично нічим не обмежена.

Нитка розжарювання, як правило, має форму спіралі. Популярністю користуються і моделі, що мають кілька переплетених ниток. Тоноване скло лампочки дозволить домогтися особливого відтінку освітлення.

Важлива деталь

Не забувайте, що стиль необхідно витримувати в кожній дрібниці. Для ретродизайну незамінною річчю є декоративна зовнішня проводка. Плетений кабель з вузлами або шнур в грубій оплетці відмінно підкреслить тендітну красу лампи Едісона.