Сайт любителей музыки

Основні види шаф

Шафа – це не тільки предмет меблів, в якому можна розташувати всі необхідні речі. Цей виріб служить прикрасою інтер’єру, його доповненням. Залежно від конструкції шафи бувають корпусними і вбудованими. Вони можуть виготовлятися з ДСП, дерева, МДФ та інших матеріалів. Придбати такі меблі в Мурманську http://om51.ru/ і інших містах дуже просто.

Невеликий огляд

Існує кілька видів шаф:

 • Платтяна. Вона може бути двох-і тристулковим, кутовим. Внутрішнє наповнення зазвичай складається з полиць для білизни, відділення для верхнього одягу, висувних ящиків для дрібних речей. Така шафа прекрасно вписується в будь-який простір, підходить для холу, спальної кімнати, дитячої, вітальні.
 • Купе. Даний предмет меблів відрізняється хорошою місткістю, в нього зазвичай складають не тільки одяг і постіль, але і різні предмети (прасувальну дошку, пилосос і так далі). Завдяки тому, що виріб не містить орних дверей, можливо використовувати територію кімнати максимально раціонально.
  Шафи, що випускаються сучасними виробниками, відрізняються за стилем. Отже:

  • Класика. Меблі виготовляється в основному з деревини. Вона може імітувати мармур, інші матеріали, має шикарний зовнішній вигляд, відрізняється масивними розмірами, є прикрасою інтер’єру.
  • Фольклор. Для виробництва застосовуються ротанг, бамбук, липа. Вироби незвичайні, оригінальні і в той же час функціональні. Дивлячись на них, створюється враження, що вони виготовлені власними руками.
  • Хай-тек. Меблі відрізняються строгими прямими лініями, чіткою геометрією. Вона не має декоративних вставок, виготовляється в основному з МДФ, металу, скла.
   Шафи також можуть бути прямими, Г-, і П-подібної форми, мати закруглені стінки, відкриті полиці, радіусні фасади. Вибір виробу залежить від особистих переваг, особливостей дизайнерського рішення в приміщенні.