Сайт любителей музыки

Види карт і способи нанесення інформації на них

В сучасному світі активно використовуються пристосування, що дозволяють ідентифікувати особу, провести безготівковий розрахунок, отримати знижки і бонуси. З огляду на їх широкі затребуваності виготовлення пластикових карт http://www.carddesign.ru/ є популярною послугою. Залежно від виду виробу використовуються різні методи нанесення на нього інформації.

Особливості карт

Пластикові продукти ділять на дисконтні, ідентифікаційні, членські, платіжні, кредитні. Перші активно випускаються торговими підприємствами і дають право на знижки; другі і треті служать своєрідним пропуском і надають права на пільги; треті дозволяють розплачуватися за товари і послуги; четверті – отримати гроші в кредит.

Вся інформація про можливості карт наноситься на виріб за допомогою ряду інноваційних технологій. Найпростішим способом є графічний запис. Він являє собою просте нанесення на пластик підписів. Практично на всіх картах проводиться ембоссирування, що представляє собою тиснення знаків – номера, прізвища, інформації про термін придатності. Ці зображення зчитують за допомогою оптичних пристроїв і імпрінтерів.

Штрих-кодування найчастіше застосовують для нанесення інформації на дисконтні карти. Тут відомості передаються через певні коди. Магнітний запис являє собою нанесення даних на спеціальну смугу. Вона використовується на платіжних, кредитних, ідентифікаційних та інших картах.

Найдорожчі вироби – чиповані і оптичні. У них відомості містять особливі мікросхеми, кристали і інші інноваційні пристрої. Такі карти довговічні, безпечні і зручні. Однак через високу вартість такі технології не застосовують для виготовлення звичайних дисконтних і платіжних виробів. Сьогодні більшість пластикових карт поєднують в собі кілька видів нанесення інформації, що робить їх надійними.