Сайт любителей музыки

Аква Сіті Попрад. Термальний басейн в Попраді

faceПерше враження, що справляє на відвідувачів рекреаційно-водний комплекс в Попраді — це його обширність, дуже сучасна архітектура, витончене планування і вид на Татри. Аква Сіті — це не тільки басейни, а й готелі, а також численні гастрономічні заклади. Геотермальна вода в басейнах видобувається з глибини 1300 м і охолоджується від температури 50 градусів за Цельсієм до 36 і 38 градусів. Вона містить більше 20 мінералів. Для її дезінфекції використовується ультрафіолетове випромінювання, не шкідливе для шкіри і очей. Ось чому АКВАСІТІ отримала престижну премію World Travel Awards за 2007 рік у номінації «Самий екологічний курорт світу». Щоб потрапити туди не потрібно багато часу, для цього достатньо купити авіаквитки онлайн.

В термальних басейнах, водою завжди від 36 до 38 градусів. Приємно сидіти в гарячій воді, особливо взимку, коли навколо лежить сніг, а на поверхні води є щільні клуби пари. Не тільки приємно, але і корисно, тому що мінерали, які містяться у воді, позитивно впливають на здоров’я, допомагають при проблемах рухової, дихальної та нервової системами, а також з проблемами кровообігу. Для більшого розслаблення можнао використовувати масаж завдяки спеціальним насадкам. Після досить статичного розслаблення, варто «відправитися» в басейни (з більш прохолодної води) довжиною 33 м. Другий — 50 метровий басейн знаходиться під дахом.

Дітям, в тому числі і молодшим, нудьгувати не доведеться, для них побудовані спеціальні критий і відкритий басейни, зали та ігрові майданчики. Є спеціальні програми з слайл-шоу для дорослих і дітей старшого віку. У В доповнення до басейнового комплексу ще можна відвідати Vital World, це зона ароматичних саун, інгаляційні кабінети, водний шлях. Цікаве враження справляють тропічні і арктичні дощі, і для різноманітності ми можемо порекомендувати снігову печеру і крижану воду, де температура 14 ° С. Є також салон краси і багатий вибір масажів.