Сайт любителей музыки

Що потрібно знати про букмекерські контори

Ставка в букмекерській конторі — як це працює

Ставки у легальних операторів ставок на спорт можна робити двома способами: до матчу і LIVE. Перший варіант заснований на подіях, які ще не почалися, а другий дозволяє прогнозувати в реальному часі (наприклад, коли матч вже почався). Букмекерська контора приймає ставки через Інтернет, а також в стаціонарних точках, відображаючи коефіцієнти, розраховані для даної події. Ставка може бути низькою, наприклад 1,20, або високою, наприклад 3,00, 5,00 або навіть 1000,00. Якщо в силу певних обставин ви не можете зайти на сайт, то можна використати дзеркала букмекерських контор.

Тільки що ми згадували, що прийомом ставок займаються букмекери. Так що давайте трохи розширимо цю тему і подивимося, що букмекерські контори можуть запропонувати гравцям. Виявляється, хоча більшість з нас асоціює ставки зі спортом, в даний час ставки можна робити практично на все. Таким чином, на додаток до дуже великої пропозиції спортивних заходів (в залежності від сезону і букмекера) ми можемо робити ставки навіть на більш ніж 35 видів спорту, від найпопулярніших, таких як футбол, баскетбол, волейбол, теніс або хокей, до більш нішевих, таких як дартс, оператори ставок дають нам підказки на політичні події (наприклад, вибори) і фінансові (наприклад, обмінний курс долара до євро в певний день).

Букмекери намагаються створювати спеціальні бонусні пропозиції для нових клієнтів. З цією метою вони видають так звані «промокоди», які використовуються при створенні облікового запису в букмекерській конторі. Код необхідно ввести в реєстраційній формі в поле «бонусний код», «реєстраційний код» або «промокод». Кожен з кодів працює однаково, різниця тільки в використовуваної термінології.